Hakkımızda

MONKEY PROJECT
#wearefamily
Monkey project tamamen elektronik müzik odaklı , kendi plak şirketi olan, bünyesindeki sanatçılarını yetiştiren, Türkiye de elektronik müziğin her türünde günlük ve sezonluk eventler planlayan, başta Afterlife, Diynamic ve Innervisions olmak üzere Türkiye ‘de bu ajansların sanatçılarının bookinglerini gerçekleştirmek anlamında partner olan ayni zamanda bir çok uluslararası firmaya ve Venue ye  Bolge de elektronik müzik anlamında çözüm odaklı danışmanlık veren bir oluşumdur.

MANİFESTO

Bizim için kim olduğunun, ne olduğunun, nasıl göründüğünün, tercihlerinin; sana tanımlanmış olan dilin, dinin, ırkın, ten renginin, cinsiyetin, cinsel tercihlerin bizim için hiç bir önemi yoktur ve hiç bir önceliği yoktur. 

Bizim için ne mi önemli ?

Enerjinin ne kadar POZİTİF olduğu.
Ne kadar kendinden çok başkalarını düşündüğün, koruyup kolladığın, kendine duyulmasını beklediğin SAYGInın ne kadar fazlasını başkalarına gösterdiğin.

Ne kadar GÜZEL bir insan olabildiğin. Çünkü biz biliyoruz ki karma var ve iyilik bu acımasız dünyayı daha güzel bir hale getirebilir.
Eğer ki sen de böyle hissediyorsan, bunlara inanıyorsan, SEN de bu ailenin bir parçasısın. Ve aile bizim için her şeyden daha önemlidir, ASLA geride kimseyi bırakmayız ve birbirimize AŞK ile bağlanırız.