Sanatçılar

PROZAC


" Müziğin, insan duyguları üzerinde yarattığı en pozitif ve derin etkiyi yakalamak, çaldığım her şarkıda beraber olduğum kalabalıkla bütünleşerek içimdeki coşkuyu onlara aktarmak. Müziği bu yüzden çok seviyorum, çünkü bence güzel duyguları paylaşmanın en güzel yolu. "

Babasının müziğe olan ilgisi, dönemsel dünya müziği, yerel müzik kültürü ve elbette evde olan enstürmanlarla her gün olan etkileşim ona çocukluktan beri çok yönlü bir müzik vizyonu aşıladı.

20 yıldır müziğe olan büyük ilgisini enstürmantal tecrübeler, yeniyi keşfetme heyecanı,  söz yazma ve müzik yapma denemeleri izledi.

2012 yılından itibaren ise modern elektronik müziğe olan ilgisi başladı. Bu konuda yaptığı keşifleri o dönemdeki bir çok trend mekanda gerçekleştirdiği performanslar ile insanlarla paylaşmaya başladı.

2017 yılında Monkey Project ailesine katıldı ve 2019 yazında Alaçatıda sabahın ilk ışıklarındadevam eden partileriyle ünlü mekan Kruz Alaçatı 'nın Müzik Direktörlüğünü yaptı.

Indie Dance, Melodic House ve Melodik Tekno müzik, onu hergün yeni keşifler konusunda heyecanlandıran başlıca tarzlar.Rezervasyon Talebi Instagram